Про компанію

Комп'ютерна вишивка в Києві

Наше ательє широко відомо індивідуальним підходом до кожного замовлення, креативністю і високою якістю надання послуг з пошиття та машинної вишивки. Ми працюємо вже більше 18 років, нас люблять наші клієнти і рекомендують своїм знайомим.

Ми виконуємо замовлення будь-якої складності. Для експертів в області пошиття одягу немає нездійсненних завдань. У короткі терміни виконуються замовлення будь-якого обсягу. Ми беремося за вишивку ексклюзивних виробів і відшиваємо великооптові партії. При цьому якість продукції залишається пріоритетом команди.

Чому нас вибирають?

Ми пропонуємо нашим клієнтам комплекс послуг від виробництва одягу до нанесення вишивки на готові вироби. При необхідності ми закуповуємо матеріали, створюємо ескізи одягу і відшиваємо потрібну кількість примірників. Крім наявності власних потужностей, постійні клієнти відзначають такі переваги в роботі з нами:

1.прийом замовлень і прорахунок вартості займає від 15 хвилин до 2 годин;

2.макети створюються безкоштовно, якщо розмір партії перевищує 25 штук;

3.замовлення приймаються в будь-якому форматі;

4.терміни виконання замовлень не перевищують 7 днів;

5.на добу виготовляється до 300 виробів;

6.пропонується широкий вибір готових виробів під нанесення машинної вишивки.

Ми працюємо з різними матеріалами і з різними замовленнями. Так, пропонуємо унікальну вишивку на уніформі: нанесемо логотип, символіку, зображення - що завгодно за вашим бажанням. Також здійснюємо вишивку на шевронах машинним способом.

Для замовлень більше 25 одиниць фахівці компанії безкоштовно обробляють зображення, яке замовник пропонує в якості макета. Контроль якості продукції проводиться на різних етапах виробництва. Найменші дефекти відбраковуються, і наші клієнти отримують вироби в ідеальному виконанні.

Особливості машинної вишивки

На першому етапі виконання замовлення фахівець пише програму для комп'ютера. Вона задає алгоритм дій робочого механізму установки. При цьому враховується розмір і форма вироби. Подальший процес протікає без участі людини. Оператор тільки стежить за правильністю нанесення вишивки.

В виробничих цехах використовується високотехнологічне європейське обладнання. Комп'ютеризована швейна машина оснащена 15 голками, робота яких синхронізується для створення складних малюнків.

В роботі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали. Для вишивки на одязі та аксесуарах застосовуються оригінальні нитки від кращих виробників. Це гарантує стійкість кольорів і відмінну світлопередача найменших відтінків. Використання якісного клею і флізелінових вставок продовжує життя виробів, які витримують велику кількість циклів прання і прасування.

Які послуги ми надаємо?

Клієнтів приваблює гнучкість, з якою ми підходимо до виконання замовлень. Ми виготовляємо нашивки на замовлення або шеврони у вигляді термонаклейки або липучки. При цьому використовуються якісні тканини і втілюються малюнки будь-якої складності.

Ви можете замовити машинну вишивку на тканому полотні або на крої. Ми працюємо з будь-якими тканинами і пропонуємо вигідні умови для виконання таких замовлень.

Машинна вишивка на замовлення може наноситися на вже готовий виріб. Немає обмежень за видами виробів або якості тканини. Ми втілюємо будь-які проекти і виконуємо всі побажання клієнтів.

Від чого залежить ціна?

Ми пропонуємо ціни, рівень яких нижче прайсу конкурентів по Київському регіону. Чому? Все просто. За довгі роки співпраці ми налагодили взаємовигідні відносини з постачальниками тканин і витратних матеріалів. Отримані знижки ми не перетворюємо в власний прибуток, а пропонуємо нашим клієнтам.

Вартість виконання замовлення залежить від складності макета і місця нанесення комп'ютерної вишивки. Щоб отримати точний розрахунок, відправте нам відомості:

1.вид роботи (вишивка на розкроєному або готовому виробі, виготовлення нашивок);

2.розмір вишивки;

3.кількість примірників.

Вже через 15 хвилин ви отримаєте розрахунок вартості. Якщо він вас влаштує, ми приймаємо замовлення і приступаємо до його виконання негайно.

Етапи виконання замовлення

Заявки приймаються в електронному вигляді. Надішліть нам макет в будь-якому форматі, вкажіть розмір партії і вид робіт. Залиште контакти. Черговий менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити нюанси і терміни. Через 15 хвилин він повідомить вартість виконання робіт. Якщо вона вас влаштовує, замовлення передається до відділу відпрацювання попередніх замовлень.

На етапі узгодження клієнтом затверджується підготовлений нами макет у векторному форматі. Ви зможете виправити початкове зображення: змінити колір окремих елементів або фону, відкоригувати розміри деяких ділянок і вибрати товщину ліній.

Коли макет затверджений, ми відправляємо на електронну пошту потенційного замовника договір на виконання замовлення. Після його підписання ви вносите передоплату на вказаний рахунок. Відразу після цього замовлення запускається у виробництво.

Приймаємо роздрібні та оптові замовлення, працюємо по всій Україні. Відправка готових замовлень здійснюється після оплати.

Ми постійно розвиваємося і розширюємо сферу своєї діяльності. В роботі використовуємо тільки якісні матеріали і надійне обладнання. У нас доступні ціни і відмінний сервіс, адже ми прислухаємося до побажань кожного клієнта.

Замовлення приймаємо в телефонному режимі або чекаємо Ваших заявок на сайті.

Гарантуємо високу якість, доступні ціни та оперативність виконання замовлень будь-якого рівня складності!

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги